piątek, 4 grudnia 2015

Jesień/Zima 2015: Sezon golfowy


Chodziłyśmy w nich jako małe dziewczynki. Potem zbuntowałyśmy się i rzuciłyśmy je w kąt. 
Teraz golfy powróciły. W wielkim stylu! 


Golf to zdecydowanie fason sezonu. Możesz go znaleźć zarówno w ofercie wielkich domów mody, jak i popularnych sieciówek. Każde z nich interpretuje go inaczej, a moim faworytem jest jednokolorowy, dopasowany półgolf. To wybór idealny na chłodne dni. Możesz łączyć go dowolnie, jednak najlepiej wygląda w klasycznych zestawieniach z cygaretkami i lordsami lub szpilkami. Jeśli postawisz na klasykę w ubiorze, możesz poszaleć z makijażem. Smoky i wykonturowane usta? Zdecydowanie tak! Opcja makeup no-makeup to również świetny pomysł. Tylko nie przesadź z ilością podkładu. Pomarańczowe ślady na golfie nie wyglądają zbyt dobrze.

www.newlook.com

Dopasowane golfy wyglądają pięknie, jednak potrafią ujawnić wszystkie niedoskonałości figury, dlatego nie każda z nas zdecyduje się na noszenie tego fasonu. Golfy typowo sweterkowe, luźniejsze i z dużymi splotami są za to opcją idealną dla dziewczyn o każdej sylwetce.

www.newlook.com

Co z kolorami? Tutaj jak zwykle masz pełną dowolność, jednak uwierz mi, czarny golf to czysta magia, dlatego warto mieć taki w swojej szafie.

www.newlook.com
Jeśli chodzi o sieciówki, największy wybór golfów oferuje New Look. To tam znajdziecie wszystkie przedstawione powyżej fasony oraz półgolf, który mam na sobie na zdjęciu nagłówkowym.

Nosicie golfy? Jakie modele lubicie i z czym je zestawiacie? Dajcie znać w komentarzach! 


3 komentarze: